OBJEKTIV BLACK EYE TWISTER+ 2. GENERACE PRO TELEFONY APPLE IPHONE 5/5S

Black Eye Twister+ 2. generace je výrobek určený pro iPhony 5/5s. Fisheye rybí oko se šířkou záběru 235° dodávané v sadě se speciálním iPhone krytem. Optika Made in Germany.

Balení obsahuje:
super fisheye objektiv 235°
iPhone kryt
krytka objektivu
pytlík z mikrovlákna.

Návod, tipy a triky:
Twister+ je výrobek určený pro iPhony, jedná se o rybí oko se šířkou záběru 235° dodávané v sadě se speciálním iPhone krytem. Hodí se na natáčení a focení jakýchkoliv záběrů, nejvhodnější je na akční sporty. Nejlepší obrazový výsledek dosáhnete tak, že zabíraný předmět či osoba je vzdálená nejlépe metr až dva od objektivu. Kvalitní kryt a optika Made in Germany dělají z Twister + nejideálnější řešení pro iPhone fotografování a natáčení.

A jdeme fotit. Nasaďte Black Eye kryt na telefon stejně jako kterýkoliv iPhone kryt. Aby se vám objektiv neumazal a nezaprášil, měli byste ho přepravovat vždy s nasazenou přední krytkou a uschovaný v pytlíku. Takže objektiv vyndáte, pytlíkem otřete telefon i spodní sklo objektivu. Sundáte krytku a objektiv pro jistotu opět otřete. Čisté sklo se rovná dobré záběry. Nyní můžete fotografovat a natáčet.
Kdo nechce mít kolem fotografie černý rámeček, tedy právě efekt rybího oka, může si záběr lehce přiblížit. A důležité upozornění, nikdy při focení s Black Eye nepoužívejte blesk, objektiv ho z části zakreje a fotografie by nebyla kvalitní.